ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОЧУБЕЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

08:56 23.08.2021

22.08.2021 року в спортивному залі с.Кочубеївка пройшла  відкрита першість Кочубеївської ОТГ з настільного тенісу, присвячена 30 річниці  Незалежності України.

22.08.2021 року в спортивному залі с.Кочубеївка пройшла відкрита першість Кочубеївської ОТГ з настільного тенісу, присвячена 30 річниці Незалежності України.

Помірятися своїми силами виявили бажання одинадцять справжніх любителів даного виду спорту, незалежно від віку та своєї майстерності.

08:16 23.08.2021

Сьогодні відбулося засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Кочубеївської сільської ради ОТГ, яка організовує громадський контроль за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання.

11:59 20.08.2021

11:59 20.08.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Торгівля людьми (Закон України «Про протидію торгівлі людьми») це – здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.

09:27 20.08.2021

Спека є фактором ризику настання нещасного випадку на виробництві

Робота при дії високих температур у літній період є фактором ризику настання нещасного випадку – характерні для перегрівання головний біль, нудота, втома, млявість, сонливість можуть спровокувати необережність при роботі з технікою, неуважне водіння автотранспортних засобів тощо.

10:43 06.08.2021

Відбулася ХІ позачергова сесія VІІІ скликання Кочубеївської с/ради ТГ

03 серпня 2021 року в сесійній залі адмінбудівлі Кочубеївської сільської ради відбулася ХІ позачергова сесія VІІІ скликання Кочубеївської с/ради ТГ та засідання постійних комісій. На сесії були присутні 14 депутатів, 8 – відсутні з поважних причин, а також старости, спеціалісти по зв’язкам з громадськістю, представник ТОВ АРХІЗЕМ.

08:55 04.08.2021