ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ АРХІВНИХ УСТАНОВ!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом, яке свідчить про глибоку повагу народу до свого минулого, визнання історичної ролі архівів у житті суспільства.

20:58 24.12.2021

Для учнів 1-9  класів були організовані Новорічні ранки

Для учнів 1-9 класів були організовані Новорічні ранки

Новорічні свята – чарівні, їх люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес. Зимові канікули, красуня – ялинка, прикрашена кульками та гірляндами, подарунки, святковий настрій, і, звичайно ж, новорічне чарівництво – все це чарівне дійство завітало до Кочубеївської філії 23 грудня. В цей день у всіх учнів, вчителів та працівників був предсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного.

20:56 24.12.2021

З 25 листопада по 10 грудня у Кочубеївській ТГ проводилася Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".

Будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав. З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, було проведено чимало заходів для формування учнівської свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства. Проведені заходи, спонукали до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей, сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливого ставлення до осіб з інвалідністю, хворих на ВІЛ.

09:02 23.12.2021

КОМПЕНСАЦІЯ ЗА ПРОФЕСІЙНИЙ ДОГЛЯД. ЩО ЗМІНЮЄ ПОСТАНОВА КМУ № 1040 від 6 жовтня 2021?

Метою прийняття Постанови «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі» є “деінституалізація інтернатів”. Розвиток соціальних послуг з догляду на професійній основі має дозволити дітям та дорослими з інвалідністю і людям похилого віку залишатися вдома, а не жити у спеціалізованих закладах.

10:01 22.12.2021

На заклади освіти Кочубеївської територіальної громади було передано 7 ноутбуків

В рамках проєкту «Ноутбук кожному вчителю», сьогодні голова облдержадміністрації Геннадій Лагута разом з народним депутатом Сергієм Козирем та керівництвом обласної ради передали ноутбуки учителям Бериславського району, зокрема на заклади освіти Кочубеївської територіальної громади було передано 7 ноутбуків.

16:49 21.12.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

До відділу "ЦНАП" та його віддалених робочих місць (старостинських округів) виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради ТГ за отриманням адміністративних послуг та адміністративних послуг соціального характеру тепер можна і без паперів, адже запущено шеринг документів через Дію!

15:49 21.12.2021

ПОДАТКОВА СЛУЖБА ІНФОРМУЄ! До бюджету Кочубеївської громади надійшло близько 2,4 мільйона гривень єдиного податку!

За даними відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, упродовж січня – листопада 2021 року платники Кочубеївської територіальної громади, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, перерахували до місцевого бюджету близько 2,4 млн гривень єдиного податку — на 61,2 тисячі більше, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

16:48 20.12.2021