Дата: від до Скинути

Доброю звісткою цього року стало продовження співпраці між програмою USAID DOBRE та Кочубеївською громадою до 2025 року.

У рамках екстренного реагування на кризові ситуації пов'язані із неспровокованим вторгненням рф в Україну, програмою розпочалася доставка в громаду обладнання для відновлення та покращення системи обслуговування об'єктів критичної інфраструктури та реагування на надзвичайні ситуації, а саме: домкрат гідравлічний 10 т., рамне риштування 10/12 м, точильний верстат, верстат для заточування ланцюгів-3 од. І це тільки початок. Все обладнання яке нам надійшло і ще буде надходити, передається комунальним підприємствам для забезпечення їх технічного оснащення та реагування на виклики воєнного стану.

14:36 02.01.2023

Протягом грудня до нашої громади надійшла допомога від Благодійний фонд Сергія Козиря!

Жителі всіх 14 населених пунктів Кочубеївської громади та всі внутрішньо переміщені особи, які на сьогодні проживають в наших селах, отримали допомогу. Всього видано 1700 продуктових наборів.

14:30 02.01.2023

Дякуємо за неймовірні емоції, подарунки для наших дітей!

Якби русня не намагалася нас зламати та залякати-вони просто безсилі. А залишити наших діток без свят, в ці новорічні та різдвяні дні – не вдасться. Вчора до нашої громади завітали Володимир Остапчук, Нікіта Леонтьєв ENLEO та Вікторія Булітка з ініціативою «Разом» та волонтерами міста Львова. Дякуємо за неймовірні емоції, подарунки для наших дітей та гуманітарну допомогу медикаментами. Дякуємо Ярослав Янушевич - Херсонська ОДА за подароване свято дітям нашої громади. ВСЕ ВЖЕ УКРАЇНА!

14:55 28.12.2022

Вітаємо з професійним святом!

Висловлюємо слова вдячності всім причетним до цієї галузі за мужність та героїзм. Завдяки вашій титанічній праці ми маємо світло у своїх домівках. Бажаємо вдалих та легких трудових тижнів, безперебійного енергопостачання, налагодженої роботи всіх механізмів, повноти ресурсів, багато сил, енергії, міцного здоров’я, особистого щастя та Перемоги!

09:14 22.12.2022

14 грудня 2022 року в м.Херсоні, на базі КНП«Обласний територіальний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф"  Херсонської облради, було передано автомобіль FIAT для забезпечення роботи Кочубеївського пункту екстренки!

Це, в першу чергу, вирішить проблему транспортування пацієнтів в лежачому стані. Автомобіль оснащений усим необхідним сучасним обладнанням. Також разом із автомобілем надано медикаменти, витратні матеріали та STARLINK. Щиро дякуємо Ярослав Янушевич - Херсонська ОДА, керівництву та спеціалістам Херсонської екстренки, Департаменту здоров'я та особисто Тетяні Карчевич-це безцінний вклад в збереження життя та здоров'я жителів Кочубеївської громади.

14:11 15.12.2022

14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Одну з найбільших у світі техногенних катастроф - аварію на Чорнобильській атомній електростанції - знає і пам'ятає весь світ.

15:43 14.12.2022

Щиро дякуємо команді проекту "Зміцнення громадської довіри" (UCBI III) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) за підтримку нашої громади!

Завдяки проекту "Зміцнення громадської довіри" (UCBI III) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), отримали два дизельних генератори потужністю 20 кВт.

09:28 13.12.2022

З Днем місцевого самоврядування!!!

На нашу долю випало надзвичайно тяжке випробування, жити та працювати під час війни. Але ми гідно з ним справились та продовжуємо справлятись. В День місцевого самоврядування немає святкового настрою, немає бажання щось відзначати коли ти знаєш, що в цей час на фронті гинуть наші хлопці та дівчата. Але в душі величезна подяка та захоплення сміливістю, самовідданістю та самопожертвою наших жителів. Війна показала на що здатне місцеве самоврядування. Під час окупації та після звільнення ви самостійно брали на себе відповідальність та відроджували життя в своїх селах. Це і відновлення електропостачання, забезпечення водою, гасіння пожеж, евакуація мешканців громади, прийом постраждалих з інших громад, наведення ладу в своїх селах та бюджетних установах, доставка,розвантаження та розвезення гуманітарної допомоги, допомога та підтримка одиноких громадян, догляд за домогосподарствами сусідів які виїхали, допомога нашим захисникам та багато-багато іншого, всього не перерахуєш. Свідомо не вказую прізвищ, бо дійсно кожен з вас тримає свій фронт і мусить далі тримати, до самої Великої Перемоги. А далі…далі відновлювати та разом працювати на розвиток.

14:50 08.12.2022