Дата: від до Скинути

Податкова інформує! Плата за землю збагатила бюджет Кочубеївської громади на понад 4,4 мільйона гривень плати за землю!

Плата за землю традиційно входить до трійки основних податкових надходжень до місцевих бюджетів Херсонщини. Так, у відділі координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляють, що за підсумками 2021 року до місцевої скарбниці Кочубеївської територіальної громади сплачено понад 4,4 млн гривень плати за землю − на 70,6 тис гривень більше, ніж у 2020 році.

10:10 27.01.2022

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Сьогодні, 27 січня, у світі та Україні відзначають День пам’яті жертв Голокосту. Вся планета сумує за загиблими та шанує живих, згадуючи про жертви трагедії Голокосту – переслідування та масового винищення нацистами євреїв під час Другої світової війни.

09:17 27.01.2022

Вчора, 25.01.2022 року відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кочубеївської сільської ради ОТГ, на якому було винесено на розгляд протокол засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 3 від 25 січня 2022 року.

16:08 26.01.2022

За результатами обробки наданої громадами інформації, Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» наша Кочубеївська громада зайняла І місце у рейтингу інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч.

13:35 26.01.2022

Пенсійний фонд України в Херсонській області інформує: "Щодо автоматичного призначення пенсії за віком!"

Відповідно до Указу Президента України №837/2019 від 08.11.2019 Пенсійний фонд України запровадив сервісну послугу - автоматичне призначення пенсій. Такий сервіс доступний на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua).

13:34 26.01.2022

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ! НАГАДУЄМО, ЩО БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ - ЦЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЯК ВОДІЇВ, ТАК І ПІШОХОДІВ!

Шановні батьки! Нагадуйте своїм дітям основні правила дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах, про перехід дороги у зазначених місцях, зокрема під час маршруту до школи і зі школи додому. Пояснюйте дітям, що пішохід – це рівноправний учасник дорожнього руху, який наділений не тільки правами, а й обов’язками щодо дотримання правил дорожнього руху!

16:40 19.01.2022

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Вітаємо всіх з Хрещенням Господнім! Нехай в цей світлий день у вашому домі панує мир і розуміння, любов і всепрощення, турбота і тепло. Бажаємо міцного здоров’я, внутрішнього тепла, яке зігріває душу і серце, успіхів у всіх починаннях! Любіть і цінуйте все те, що у вас є. Зі святом!

11:01 19.01.2022

"РУКА ДОПОМОГИ" ДЛЯ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ СІМЕЙ!

З початку 2022 року непрацюючі члени малозабезпечених сімей, які зареєстровані як безробітні, отримають унікальну можливість розпочати нове життя. Держава пропонує їм отримати фінансову допомогу на започаткування власної справи, а також, за необхідності, безкоштовне навчання. Допомога розміром до 15 мінімальних зарплат ( близько 97500 гривень) є безвідсотковою та поворотною - її необхідно буде повернути через три роки підприємницької діяльності. Але сума, що повертається, буде зменшена на розмір сплачених за три роки податків та єдиного соціального внеску. Сума допомоги не видаватиметься людям на руки, а йтиме на оплату рахунків, на придбання необхідного для ведення бізнесу обладнання та матеріалів. Детальний опис механізму надання допомоги міститься за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannya-spriyannya-ekonomichnij-samostijnosti-malozabezpechenih-simej-397-210421

11:28 18.01.2022