Дата: від до Скинути

Вже понад 30 років у календарі свят 5 грудня позначене як Міжнародний день волонтера!

Цю дату ще можна назвати професійним святом небайдужих людей, адже волонтери – це саме та сила, яка нас об’єднує та заохочує простягати руку ближньому та долучитися до загальної справи, а бути волонтером – важлива і відповідальна місія. В Україні слово «волонтер» набуло нового звучання і змісту з 2014 року, коли вся наша країна була піднята по тривозі дати відсіч ворогові на Сході України. Саме волонтери тоді стали першими посередниками між народом і військовими, стали їхньою підтримкою та опорою, допомагали й тепер допомагають стримувати ворога та ефективно виконувати бойові завдання.

11:55 05.12.2022

Відтепер витяг про місце проживання можна отримати через «Дію»

Витяг про місце проживання може знадобитися при отриманні багатьох державних послуг, влаштуванні дитини в садочок, відкритті рахунку в банку тощо. Раніше для оформлення цього документа треба було звертатися до відповідних органів реєстрації. Відтепер же його можна отримати всього за кілька хвилин через застосунок «Дія».

10:38 05.12.2022

На Херсонщині в селі Давидів Брід відновили проїзд мостом.

Військові Державної спеціальної служби транспорту спільно із ТОВ «Дортехнологія» відновили проїзд повністю зруйнованим мостом в селі Давидів Брід на автомобільній дорозі місцевого значення О 220409 Кочубеївка - Давидів Брід. Відтепер рух автотранспорту по мосту відкритий. Розчистка та ремонт автошляхів на деокупованій Херсонщині триває!

10:33 05.12.2022

3 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день інвалідів

3 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день інвалідів, проголошений у 1992 році Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй. Відзначення цієї символічної дати дозволяє привернути увагу суспільства до проблем тих, хто став інвалідом від народження, в дитинстві чи під час дорослого життя. Це нагадування всім про обов'язок перед тими, хто потребуює захисту та підтримки. Інваліди – не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти. І хто допомагає.

10:29 05.12.2022

КНП "Кочубеївський ЦПМД" отримали від ГО "ІНІЦІАТИВА Е+" благодійну (гуманітарну) допомогу - генератор!

КНП "Кочубеївський ЦПМД", для забезпечення роботи закладу в разі відсутності електроенергії, отримали від ГО "ІНІЦІАТИВА Е+" благодійну (гуманітарну) допомогу, генератор дизельний Compass 6GF-ME-F3, потужністю 5.5 кВт.

10:20 05.12.2022

На минулому тижні жителі 5 населених пунктів Орлівського старостинського округу отримали в якості гуманітарної допомоги овочі.

Вантаж дбайливо зібрано та передано Заболотцівською та Красненською громадами Львівської області, а також долучилися волонтери з Умані. Вантаж довезено Всеукраїнською асоціацією громад в рамках проекту "Згуртовані громади" за підтримки Програми USAID-АГРО.

10:45 29.11.2022

Інформація щодо видачі деревини паливної

Станом на 25.11.2022 року від жителів громади надійшло 535 заяв на безоплатне отримання деревини паливної, прийом заяв продовжується. Спеціально створена комісія вже розглянула 400 заяв. В першу чергу паливна деревина надається категорійним верствам населення, які проживають в негазифікованих населених пунктах, а також в газифікованих селах, але мають тільки пічне опалення. Після забезпечення дровами вказаних жителів нашої громади, дрова будуть надаватися всім іншим, згідно поданих заяв. Дрова надаються з розрахунку 2 м куб на 1 домогосподарство, незалежно від кількості мешканців. На сьогодні від Херсонської ОВА, за рахунок державної субвенції, ми отримали 223,5 м куб рубаних дров. Видано 222,0 м куб для 111 домогосподарств категорійного населення. Відразу після надходження чергової партії дров, видача буде продовжена.

14:40 25.11.2022

23 листопада 2022 року опублікована та набрала чинності Постанова Верховної Ради України № 2778-IX від 16 листопада 2022 року

Відповідно до частини другої статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» Верховна Рада України постановила, що у період дії воєнного стану в Україні та 30 днів після його припинення чи скасування, начальник Кочубеївської сільської військової адміністрації Людмила КОСТЮК, крім повноважень, віднесених до її компетенції Законом України «Про правовий режим воєнного стану», здійснює повноваження сільської ради, її виконавчого комітета, сільського голови.

10:14 24.11.2022

Щиро дякуємо, всім причетним за оперативне реагування та відновлення сполучення з Дніпропетровською областю!  ВСЕ ВЖЕ УКРАЇНА!!!

Щиро дякуємо, всім причетним за оперативне реагування та відновлення сполучення з Дніпропетровською областю! ВСЕ ВЖЕ УКРАЇНА!!!

Ярослав Янушевич - Херсонська ОДА: "У селі Заградівка на Херсонщині полагодили міст через річку Інгулець! Міст об’єднує Кочубеївську тергромаду з Дніпропетровщиною. Цим шляхом люди можуть швидко дістатися Кривого Рогу. Криворізькі спеціалісти вже завершили ремонтні роботи. Дякуємо Військовій адміністрації Кривого Рогу за допомогу мешканцям Херсонщини!"

15:39 22.11.2022