УВАГА! ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «НОВОРІЧНА МРІЯ»!

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді разом з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерством у справах ветеранів України та за підтримки

15:24:15 13.12.2021

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Сьогодні, 10 грудня та в неділю 12 грудня 2021 року відбудуться рейси соціального автобуса за маршрутом с.Кочубеївка - станція Біла Криниця!

11:59:26 10.12.2021

До уваги жителів Кочубеївської територіальної громади!

Управління соціального захисту Бериславської районної державної адміністрації Херсонської області веде роботу щодо формування бази даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, з метою організації оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку (7-17 років) у 2022 році, та здійснює прийом заяв на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій згідно пакету документів для постановки на облік з метою оздоровлення та відпочинку.

09:19:05 10.12.2021

АТ ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ!

У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго», тимчасове припинення електропостачання очікується 20 грудня 2021 року з 09:00 год до 16:30 год по всіх населених пунктах Кочубеївської громади.

16:45:54 09.12.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Доводимо до Вашого відома, що 10-го та 13-го грудня 2021 року паспортні послуги у відділі ЦНАП Кочубеївської с/ради ТГ надаватися не будуть по технічним причинам.

15:36:54 09.12.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Нагадуємо, що відновлено маршрут соціального автобуса на смт Високопілля та на Білу Криницю (за попереднім записом).

13:38:47 09.12.2021

УВАГА! КОНКУРС ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАКУПІВЛІ ЖИТЛА!

З метою придбання житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у Кочубеївській територіальній громаді, виконавчий комітет Кочубеївської сільської ради ОТГ оголошує конкурс про проведення закупівлі житла для надання його в тимчасове користування ВПО.

09:13:22 09.12.2021