УВАГА!!! ПТАШИНИЙ ГРИП

Вірус високо патогенного грипу птиці викликає масове захворювання та загибель дикої, синантропної та домашньої птиці. Це захворювання небезпечне для людини.

15:55:06 07.02.2022

ОБЕРЕЖНО СКАЗ!!!

Сказ - невиліковна хвороба, яка завжди закінчується летально. Людина заражається цією хворобою від домашніх та диких тварин. Єдиним захистом життя людини являється щеплення собак і котів проти сказу та уникнення контакту з безпритульними та дикими м’ясоїдними тваринами.

18:04:21 03.02.2022

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Нагадуємо, що рейс соціального автобуса за маршрутом с.Кочубеївка - станція Біла Криниця відбудеться завтра - 4 лютого 2022 року та у неділю - 6 лютого 2022 року.

12:23:44 03.02.2022

ШАНОВНІ ВЛАСНИКИ ТВАРИН!

Високопільське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує власників тварин, щодо дотримання вимог законодавчих актів, які регламентують ведення тваринництва в правовому полі. Власники тварин, всіх форм власності, які здійснюють утримання, розведення, переміщення тварин, продаж живих тварин, забій тварин, виробництво та реалізацію тваринницької продукції – м’яса, молока, яєць, меду та інше, зобов’язані неухильно виконувати вимоги законодавчих актів.

13:21:58 02.02.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗМІНИТИ ТАРИФ

На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 комунальне підприємство «Водолій-2007» доводить до відома споживачів про намір здійснити у 2022 році зміну тарифів на централізоване водопостачання.

16:06:14 28.01.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗМІНИТИ ТАРИФ

На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 комунальне підприємство «ІННОВАТОР» доводить до відома споживачів про намір здійснити у 2022 році зміну тарифів на централізоване водопостачання.

16:05:45 28.01.2022

КП "ІННОВАТОР" ІНФОРМУЄ!

Комунальне підприємство "ІННОВАТОР" повідомляє про зміну рахунку на оплату за централізоване водопостачання сіл Кочубеївка, Світлівка, Микільське, Орлове, Заградівка.

16:03:47 27.01.2022

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ!

Компанія Med-Magazin.ua пропонує прийняти участь в конкурсі на отримання гранту для студентів. Детальна інформація про умови конкурсу за посиланням: https://med-magazin.ua/news/view/390/

10:13:51 27.01.2022