ШАНОВНІ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІ ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ!

Відповідно до рішення виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради об ?єднаної територіальної громади від 31 березня 2021 року затверджено заходи з благоустрою населених пунктів у 2021 році.

16:00:40 16.04.2021

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК!

На виконання листа Служби автомобільних доріг у Херсонській області № 03-8/442 від 18.03.2021 року стосовно впровадження заходів щодо приведення території області до належного санітарного стану та забезпечення безпечних та комфортних умов руху дорогами області, звертаємось до власників земельних ділянок, що розташовані вздовж автомобільних доріг загального користування державного значення, зокрема в межах населених пунктів та в’їздах, виїздах з них.

14:01:04 13.04.2021

ЗАПРОШУЄМО ДО ДІАЛОГОВОЇ ГРУПИ!

Запрошуємо громадські організації, молодь та активних жителів громади проявити ініціативу та стати учасником(-цею) діалогової групи, яка буде вирішувати екологічні проблеми громади, а саме займатися організацією централізованого вивозу сміття, залісненням території громади та захистом лісових насаджень від несанкціонованої вирубки.

17:25:25 08.04.2021

ІНФОРМАЦІЯ ВІД КНП "КОЧУБЕЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ": ЩЕ РАЗ ПРО САМОІЗОЛЯЦІЮ! (постанова КМУ від 22.07.2020 року № 641)

Самоізоляція здійснюється з метою запобігання поширенню захворювання на COVID та зменшення кількості хворих з тяжким перебігом COVID-19.

14:27:31 08.04.2021

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Мешканці громади, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачуваних обставин (хвороба), можуть звернутися з заявою до Херсонської обласної державної адміністрації про надання одноразової грошової допомоги з обласного бюджету. До заяви додається пакет документів, завірений управлінням соціального захисту.

14:18:00 08.04.2021

Прийом громадян спеціалістами Головного управління Пенсійного Фонду України

Сьогодні в приміщенні Кочубеївської сільської ради ОТГ відбувся прийом громадян завідувачем Високопільського сектору обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного Фонду України в Херсонській області Бібік Віталієм Володимировичем.

14:24:11 26.03.2021