ШАНОВНІ ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ, ВІТАЄМО ВАС З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально орієнтованою, ефективною. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

10:33:15 23.06.2021

ІНФОРМАЦІЯ ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ!

Між Херсонським обласним благодійним фондом «Мангуст» та виконавчим комітетом Кочубеївської сільської ради ОТГ підписано Договір про співпрацю, основною метою якого є зменшення захворюваності на ВІЛ - інфекцію у найбільш уразливих груп населення в Херсонській області, орієнтоване на результат.

11:06:45 15.06.2021

До уваги одержувачів житлових субсидій!

Відповідно до рішення Уряду від 19 травня цього року встановлено, що розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, в яких:

10:37:22 08.06.2021