ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Шановні землекористувачі: власники земельних часток (паїв), земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства!

10:03:59 12.05.2021

УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС!

Виконавчий комітет Кочубеївської сільської ради об’єднаної територіальної громади Херсонської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

09:16:42 06.05.2021

Кочубеївська сільська рада ОТГ вітає дільничного офіцера Величко Миколу Миколайовича з присвоєнням звання - старший лейтенант поліції!

15:42:27 30.04.2021

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ ТА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

28 і 29 квітня 2021 року в приміщенні Кочубеївської сільської ради ОТГ відбудеться засідання постійних комісій з питань підготовки проведення VIІІ чергової сесії Кочубеївської сільської ради VIII скликання.

10:34:58 26.04.2021

ДО УВАГИ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ, ОДНООСІБНИКІВ!

НАГАДУЄМО, що через 8 днів закінчується період декларування доходів отриманих від обробітку земельних ділянок (паїв). Платнику податків необхідно визначити свої податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб та військового збору та подати до Високопільської ДПІ ГУ ДПС України в Херсонській області за звітний період.

13:49:01 22.04.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОЧУБЕЇВКИ!!!

Людина живе доти, доки живе пам’ять про неї. Традиція доглядати за могилами рідних і близьких вважається однією з найсакральніших з усіх існуючих.

14:00:54 21.04.2021

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!!!

В рамках проведення місячника благоустрою з 26 квітня по 29 квітня 2021 року буде здійснено організований вивіз сміття та побутових відходів від домогосподарств по всіх населених пунктах Кочубеївської громади БЕЗКОШТОВНО!

16:34:18 20.04.2021

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО!

Відповідно "Програми про соціальну одноразову матеріальну допомогу учасникам антитерористичної операції та особам, які потрапили в складні життєві обставини, зареєстровані та проживають на території Кочубеївської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2021-2025 роки", затвердженої рішенням IV сесії VIII скликання № 58 від 28 грудня 2020 року, Ви можете отримати щорічну одноразову матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань!

11:57:52 20.04.2021