УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

18 березня 2021 року в КНП «Кочубеївський центр первинної медичної допомоги» буде проводитися прийом пацієнтів лікарем-стоматологом В. Олександрівської центральної районної лікарні з 8.30 год до 14.00 год в стоматологічному кабінеті адміністративного корпусу.

16:14:29 18.03.2021

У ЦНАП - ЗА ПАСПОРТНИМИ ПОСЛУГАМИ!

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Кочубеївської сільської ради ОТГ відновлює надання послуг з виготовлення закордонних паспортів та ID-карток! Про це повідомила, начальник ЦНАПу - Олена Сидорчук.

13:20:19 17.03.2021

Запрошуємо всіх жителів Заградівського старостинського округу до конструктивного діалогу!

У четвер, 18 березня о 9.00 год, згідно графіка прийому громадян, в Заградівському будинку культури відбудеться чергова зустріч сільського голови, старости округу, депутатів та спеціалістів виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради ОТГ з жителями Заградівського старостинського округу.

13:18:51 17.03.2021

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

Нововоронцовсько-Високопільський об'єднаний районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ВІЙСЬККОМАТ) працює за таким графіком роботи:

08:56:20 26.02.2021

УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС!

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, Кочубеївська сільська рада об’єднаної територіальної громади Херсонської області оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад у виконавчому апараті Кочубеївської сільської ради ОТГ:

16:53:13 17.02.2021

До уваги жителів громади: «Безпека на дорозі – безпека життя!»

Узимку водіям та пішоходам потрібно бути особливо уважними та обережними. Адже, коли дороги засніжені та слизькі, водії і пішоходи дуже часто переоцінюють свої можливості. В зимовий період гальмівний шлях транспортного засобу на слизькій дорозі збільшується у два – три рази.

15:49:47 16.02.2021