ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!!!

Відповідно до розпорядження сільського голови Кочубеївської громади визначено тимчасово на території ОТГ 4 стаціонарних пункти обігріву на період погіршення погодних умов:

14:51:56 12.02.2021

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Згідно угоди про співпрацю між Кочубеївською сільською радою ОТГ та Головним управлінням Пенсійного Фонду України в Херсонській області, з 1 березня 2021 року в відділі ЦНАП Кочубеївської сільської ради ОТГ буде здійснюватися прийом громадян спеціалістами Головного управління Пенсійного Фонду України в Херсонській області.

15:30:06 11.02.2021

ІНФОРМАЦІЯ ДО ВІДОМА!

З метою підвищення обізнаності громадян України, щодо державних послуг та мінімізації побутової корупції при їх отриманні 27 серпня 2020 року Мінцифри запровадило Гід з державних послуг, який розміщується на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг «Портал Дія».

14:38:37 11.02.2021

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ! Графік роботи гуртків сектору з питань молоді та спорту виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради ОТГ!

Графік роботи гуртків сектору з питань молоді та спорту виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради ОТГ на 2021 рік: Гурток з настільного тенісу: вівторок, четвер з 18.00 до 20.00 год - в адмінбудівлі Пригір’ївського старостинського округу; Гурток з волейболу: середа, п’ятниця з 18.00 до 20.00 год, субота з 17.00 до 19.00 год - спортивна зала Кочубеївського будинку культури. У разі виникнення додаткових питань звертайтеся до спеціаліста з питань молоді та спорту Миколи Трюхана, тел. 0967278769.

18:48:11 08.02.2021

ДО УВАГИ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ, ОДНООСІБНИКІВ!

Розпочато  декларування  доходів  отриманих  від обробітку земельних ділянок (паїв). Платнику податків необхідно  визначити свої податкові зобов'язання  з податку на доходи  фізичних осіб та військового збору та подати до Високопільської ДПІ ГУ ДПС України в Херсонській області за звітний період.

13:42:03 05.02.2021

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

В понеділок 08 лютого о 9.00 год в приміщенні Кочубеївської сільської ради ОТГ відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, торгівлі, послуг, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою з питань підготовки проведення VI чергової сесії Кочубеївської сільської ради VIII скликання.

16:35:27 04.02.2021

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

20 лютого 2021 року в адмінбудівлі Пригір’ївського старостинського округу відбудеться турнір з настільного тенісу на першість громади для всіх вікових категорій.

16:27:37 03.02.2021