ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!  ПІЧНЕ ОПАЛЕННЯ – ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ!

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ! ПІЧНЕ ОПАЛЕННЯ – ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ!

Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення – досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Пожеж від приладів опалення, якщо вони справні та експлуатуються з виконанням правил пожежної безпеки, не може бути. Якщо пожежа все ж сталась, то її причина в порушені правил експлуатації чи невиконанні інструкцій.

15:22 17.01.2022

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ! Плата за землю: які особи звільнені від сплати земельного податку?

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що відповідно до п. 281.1 ст. 281 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) від сплати земельного податку звільняються:

11:03 17.01.2022

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

14 січня українці відзначають Новий рік за старим стилем, тому й свято одержало таку заплутану назву — Старий Новий рік.

09:03 14.01.2022

До відома! Результати фінансової діяльності та аналіз надходжень податків та зборів до місцевих бюджетів області за 2021 рік

Надаємо до відома та для порівняння з іншими громадами області результати фінансової діяльності та аналіз надходжень податків та зборів до місцевих бюджетів області за 2021 рік.

14:28 13.01.2022

ДО ВІДОМА!

Оптимальний термін ревакцинації – від 6 до 9 міс після введення другої дози вакцини проти COVID-19.

11:59 11.01.2022

Сьогодні до колективу Кочубеївської сільської ради ТГ завітав святковий вертеп відділу культури

Вшановуючи давні українські традиції, з піснями та колядками до колективу Кочубеївської сільської ради ТГ сьогодні завітав святковий вертеп відділу культури разом із настоятелем Кочубеївської церкви Святого Георгія Побідоносця. У віршах та піснях колядники бажали усім присутнім миру і злагоди, щастя, добробуту та усяких гараздів. Сільський голова Людмила Костюк подякувала гостям та привітала усіх з Новим 2022 роком. Будемо сподіватися, що всі висловлені побажання здійсняться і цей рік буде щасливим для кожного з нас!

11:05 11.01.2022