Дата: від до Скинути

Напередодні новорічних та різдвяних свят вихованці Кочубеївського закладу дошкільної освіти «Малятко» отримали від ТОВ «Шестірня» подарунок, який поповнив і оновив матеріально-технічну базу навчального закладу сучасними різнокольоровими дитячими меблями, а саме: куточок природи, перукарню, кухню дитячу, стінку універсальну.

13:41 06.01.2022

5 січня 2022 р. в ОЗ Орлівський НВК Кочубеївського освітнього округу відбулася педрада на тему: "Впровадження реформи "Нова українська школа" на рівень базової середньої освіти"

05.01.2022 р. в ОЗ Орлівський НВК Кочубеївського освітнього округу відбулася педрада на тему: "Впровадження реформи "Нова українська школа" на рівень базової середньої освіти", на якій було визначено вектори розвитку закладу освіти в умовах змін. Для цього обрано технологію і формат комунікації, який дозволяє учасникам домовитися з приводу образів майбутнього, а також визначитися із інструментами досягнення цілей та узгоджувати дії. Змістовними були повідомлення та цікаві практичні сюжети. Педагоги обмінювалися думками, приймали колегіальні рішення, вели конструктивний діалог. Адже сучасний вчитель має постійно змінюватися, розвиватися та бути гнучким і мобільним.

08:45 06.01.2022

ЦНАП ІНФОРМУЄ!

З 01 січня 2022 року змінилися суми адміністративного збору за декларацію (реєстрацію, зняття з реєстрації) місця проживання.

13:35 05.01.2022

Колектив відділу «ЦНАП» виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради ТГ вітає усіх з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами!

Ось і Новий рік, він вже стукає в двері, наповнює наші серця новими надіями та сподіваннями! Нехай же він принесе із собою тільки радість, здоров’я, щастя та добрі новини! І нехай неодмінно всі мрії кожного збудуться!!!

12:38 30.12.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

КП "ІННОВАТОР" прикладає максимум зусиль для ліквідації наслідків негоди, але дощ зводить нанівець усі зусилля.

16:57 28.12.2021

В цьому році Кочубеївська філія приймала участь у проекті в рамках партисипативного бюджету – бюджету участі

В цьому році Кочубеївська філія ОЗ Орлівський НВК приймала участь у проекті в рамках партисипативного бюджету – бюджету участі «Створення сучасного, красивого шкільного ганку центрального входу головного корпусу Кочубеївської філії та навісу над аварійним виходом».

14:14 28.12.2021

Новобратське та Наталине можуть стати першими селами громади, де будуть створені вуличні комітети, з передачею певних повноважень та відповідного фінансування.

14:05 28.12.2021