ПОШУК  ВОЛОНТЕРІВ  ПРОБАЦІЇ!

ПОШУК ВОЛОНТЕРІВ ПРОБАЦІЇ!

Високопільський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області запрошує до співпраці ініціативних та небайдужих громадян для здійснення волонтерської діяльності у сфері пробації на добровільній та безоплатній основі.

17:37 02.08.2021

27 липня 2021 року розпочалися роботи з поточного ремонту та експлуатаційного утримання доріг місцевого значення, які розташовані на території нашої громади, а саме Кочубеївка-Давидів Брід (від с.Кочубеївка до с.Орлове) та с.Микільське – с.Кочубеївка. Відповідно до технічного завдання, виходячи із наявних коштів:

17:18 29.07.2021

23 липня 2021 року програмний спеціаліст Програми DOBRE - Олександр Кондратинський презентував методологію оцінювання Індексу спроможності місцевої влади та відвідав об’єкти, які реалізовані протягом останніх років у Кочубеївській громаді за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

16:05 27.07.2021

Визначено переможців конкурсу дитячого малюнку "РОЗКВІТАЙ, РІДНА ГРОМАДО!"

Переможцями конкурсу дитячого малюнку "РОЗКВІТАЙ, РІДНА ГРОМАДО!", приуроченому 6-й річниці створення Кочубеївської громади, визначено авторів робіт: Семка Євгенію, Савчук Катерину, Сахнюк Олександра!

11:45 27.07.2021

В Заградівському  старостинському окрузі відбулася зустріч жителів з сільським головою

В Заградівському старостинському окрузі відбулася зустріч жителів з сільським головою

Відповідно графіку прийому громадян, 22 липня 2021 року в Заградівському старостинському окрузі відбулася зустріч жителів з сільським головою та спеціалістами виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради ТГ.

09:41 27.07.2021