Дата: від до Скинути

За запрошенням Херсонської ОДА відзначити 25-ту річницю Конституції України 28 червня 2021 року на території Кам’янської Січі долучилася делегація від нашої Кочубеївської громади у складі працівників державних установ, депутатів та активних жителів громади.

15:27 29.06.2021

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЩОДО ПОСИЛЕННЯ ЇХ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Для України проблема соціального захисту осіб з інвалідністю є особливо значущою у зв’язку зі стійкою тенденцією до зростання частки цієї категорії у загальній структурі населення. Протягом останніх десятиріч у світі відбулися суттєві зміни стосовно ставлення до даної категорії населення. Основою цих змін є визнання рівності прав осіб з інвалідністю на повноцінне життя в суспільстві та створення державами реальних умов для реабілітації та соціальної інтеграції таких осіб. Якщо раніше їх основу становили здебільшого мотиви милосердя, то нині – стан дотримання їх прав. Обов’язком держави і суспільства є забезпечення належного соціального захисту і підтримки, соціальної інтеграції, створення рівних можливостей для самореалізації, повноцінного життя, здобуття освіти і працевлаштування, долучення осіб з інвалідністю до духовного, культурного, спортивного життя. Побудова соціальної держави в Україні детермінували нові підходи до соціального захисту осіб з інвалідністю, які полягають у створенні цілісної системи на сучасних принципах. Приєднання до міжнародних норм права, ратифікація Україною конвенцій МОП переорієнтовує політику щодо осіб з інвалідністю до суспільно визнаних стандартів, яких дотримуються високорозвинуті цивілізовані країни, здійснює гармонізацію вітчизняного законодавства до міжнародних стандартів, створює спеціалізовані реабілітаційні установи та безбар’єрне середовище тощо. Ринкова економіка розширює підходи до надання соціальних послуг та утримання центрів обслуговування даної категорії населення. Наше суспільство поступово усвідомлює, що саме йому потрібно пристосовуватись до потреб осіб з інвалідністю, а не навпаки. Сучасна система соціального захисту осіб з інвалідністю охоплює не лише державну соціальну допомогу та пенсійне забезпечення, систему пільг і компенсацій та соціально-побутове обслуговування, але й включає охорону здоров’я, освіту та зайнятість осіб з інвалідністю, а також соціальну і професійну реабілітацію та соціальну інтеграцію в суспільство. Тобто соціальний захист осіб з інвалідністю включає не лише матеріальні питання, а й весь спектр проблем і потреб людського життя. Нині Україна намагається перейти від медичної до соціальної моделі інвалідності. Остання полягає у взаємозв’язку між людиною з обмеженими можливостями та соціумом, а не фіксування відхилення у її здоров’ї та розвитку.

14:47 25.06.2021

З 22-го по 24 червня 2021 року проходило засідання стратегічного комітету з розробки Стратегії розвитку освіти Кочубеївської територіальної громади. Стратегія розробляється в рамках програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)", яка фінансується USAID.

14:08 25.06.2021

Сьогодні в с. Кочубеївка працювала мобільна амбулаторія ХОБФ "Мангуст"

Сьогодні в с. Кочубеївка працювала мобільна амбулаторія ХОБФ "Мангуст", де всі бажаючі мали змогу безкоштовно пройти швидкий тест на ВІЛ і гепатит С, отримати засоби захисту, проконсультуватися.

13:48 22.06.2021

Сьогодні країна вшановує пам’ять жертв війни в Україні

Сьогодні, 22 червня країна вшановує пам’ять жертв війни в Україні - тих, хто став на захист рідної землі, хто віддав своє життя заради миру та свободи. Саме в цей день у далекому 1941 році в кожну українську родину увірвалось найстрашніше, що може бути у світі - війна, яка позбавила життя мільйонів людей та відізвалась болем чи не у кожній сім’ї. Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке неможливо забути.

13:17 22.06.2021

Завершився чотириденний семінар-тренінг «Особливості функціонування центру надання адміністративних послуг в умовах децентралізації та останніх змін законодавства», що відбувся в рамках UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримки керівника розвитку регіонів Mustafa Sait-Ametov, в якому взяла участь начальник відділу ЦНАП Кочубеївської ТГ - Олена Сидорчук.

15:10 18.06.2021

В УКРАЇНІ ВСТАНОВИЛИ НОВІ КАРАНТИННІ НОРМИ

Уряд продовжив карантин в Україні до 31 серпня 2021 року, при цьому на всій території країни встановлюється “зелений” рівень епідемічної небезпеки. В таких умовах у громадському транспорті та під час масових заходів або відвідин приміщень всі учасники мають дотримуватись маскового режиму. Відповідно робота закладів громадського харчування, розважальних закладів (нічних клубів), кінотеатрів та залів інших сфер культури, проведення інших масових заходів дозволяється за умов носінням масок та забезпечення засобами індивідуального захисту працівників.

09:31 17.06.2021

Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України 15 червня 2021 року проводить практикум для представників органів місцевого самоврядування Херсонської області на

13:30 15.06.2021