ОБЕРЕЖНО! В УКРАЇНІ ЕНТЕРОВІРУСНА ІНФЕКЦІЯ!

Ентеровірусна інфекція — гостре інфекційне захворювання, небезпека якого полягає на тому, що ентеровіруси вирізняються високою стійкістю в зовнішньому середовищі, здатні зберігати життєздатність у воді поверхневих водоймищ і вологому ґрунті до декількох місяців.

09:14 21.07.2021

ПРОВЕДЕНО ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД «ДИТИНА В РОДИНІ»

Сьогодні Комісією із захисту прав дітей виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради ТГ разом з дільничним офіцером поліції проведено профілактичний рейд «Дитина в родині» на території громади.

16:44 16.07.2021

12-13 липня 2021 р. відбувся моніторинговий візит до Кочубеївської ТГ щодо реалізації Стратегії розвитку громади

З дводенним моніторинговим візитом щодо реалізації Стратегії розвитку громади, яку було розроблено в рамках DOBRE, 12-13 липня 2021 р. завітала до Кочубеївської сільської ради ТГ група в складі польського експерта Радослава Шарлея, українського експерта Андрія Кавунця та асистента стратегічного планування Анастасії Ланової.

13:43 13.07.2021

Інформація діяльності відділу «Високопільське бюро правової допомоги» Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  за І півріччя 2021 року

Інформація діяльності відділу «Високопільське бюро правової допомоги» Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за І півріччя 2021 року

За період з 01.01.2021 по 30.06.2021 року фахівцями відділу «Високопільське бюро правової допомоги» Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Бюро) було зареєстровано 277 звернень клієнтів, 269 особам було надано правову консультацію, 8 із них написали письмові заяви про надання БВПД.

11:49 09.07.2021

Сьогодні, згідно графіку прийому громадян, відбулася зустріч сільського голови Кочубеївської громади Людмили Костюк з жителями Орлівського старостинського округу.

Сьогодні, згідно графіку прийому громадян, відбулася зустріч сільського голови Кочубеївської громади Людмили Костюк, спеціалістів виконавчого комітету сільської ради, старости округу, депутатів з жителями Орлівського старостинського округу.

16:51 06.07.2021

НЕ ДОПУСКАЙМО РОЗПОВСЮДЖЕННЯ АМБРОЗІЇ ПОЛИНОЛИСТОЇ!

Виконавчий комітет Кочубеївської сільської ради ТГ закликає всіх небайдужих до свого здоров’я і здоров’я оточуючих та екологічного благополуччя громади до боротьби з бур’янами, в тому числі по знищенню амброзії полинолистої на своїх присадибних (закріплених) ділянках !!!

16:50 06.07.2021

27 червня 2021 року у с.Заградівка відбувся традиційний Молодіжний фестиваль"Кроки до мрій"

На всіх присутніх чекала обіцяна святкова атмосфера: спортивно-розважальна програма, пейнтбол, мальовничі фотозони, боді-арт, фарби Холі, дискотека, гарячий обід та концертна програма. На заході було забезпечено медичний супровід та охорону громадського порядку.

16:50 29.06.2021